5eb4729b6319d.image

Amazon orijinal filmi How To Build A Girl’den fragman!

Beanie Feldstein başrolünde olduğu “How to Build a Girl”den fragman!

How to Build a Girl resimleri - Fotoğraf 2 - Beyazperde.com

Booksmart filmiyle ünlenen Beanie Feldstein’in başrolünde yer aldığı “How To Build A Girl” filmi izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Amazon’da yayımlanacak olan filmden yeni bir fragman paylaşıldı. Söylentilere göre son zamanların en eğlenceli filmlerinden biri olabilirmiş. How To Build A Girl’ün fragmanında zorbalığa uğrayan sıradan bir okul öğrencisinden, yıldız birine dönüşen genç bir kızın hikayesini izliyoruz.

Filmin yönetmen koltuğunda Coky Giedroyc bulunuyor. Me Before You gibi önemli filmlerin yapımcılığını üstlenen Debra Hayward ile Jane Eyre, Elizabeth gibi yapımlarla tanınan Alison Owen’ın yapımcısı olduğu How To Build A Girl’den fragman paylaşıldı. Filmin senaryosu ise 2014 yılında okuyucularıyla buluşan aynı isimli kitaptan uyarlandı. Uyarlayan isim, kitabın yazarı Caitlin Moran oldu.

Konusu

Genç bir kız olan Johanna Morrigan’ın ergenliğine dair geçirdiği yolculuğu konu edinen “How To Build A Girl”, kendini başka biri haline getirmek isteyen bir kızın yaptıklarını anlatıyor. Johanna, kendine yeni bir isim olarak Dolly Wilde seçmiştir. Dolly artık hızlı konuşan, cinsel yönünden çekinmeyen ve Londra’da müzik eleştirmeni olmak isteyen genç bir kadındır. Böylece Wolverhampton’da yoksulluk içerisinde yaşayan ailesini de kurtarmış olacaktır.

Merakla beklenen Amazon filmi How to Build a Girl’ün oyuncu kadrosunda Beanie Feldstein’in yanı sıra Paddy Considine, Alfie Allen, Michael Sheen, Gemma Arterton, Jameela Jamil, Chris O’Dowd gibi ünlü isimler bulunuyor.

How To Build A Girl, 3 Temmuz’da Amazon’daki izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.