An American Pickle

HBO komedisi An American Pickle’dan fragman!

Seth Rogen’lı An American Pickle’dan fragman yayımlandı

Seth Rogen’in oynadığı 6 Ağustos’ta HBO Max platformunda gösterime girecek olan, yeni komedi An American Pickle’ın ilk fragmanını yayımladı. Brandon Trost tarafından yönetilen film, 1920’de Amerikan hayalini gerçekleştirmek için ABD’ye göç eden Polonyalı bir hendek kazıcı olan Herschel Greenbaum’un hayatını konu alıyor.

Filmde Seth Rogen, 1920’li yıllarda turşu fabrikasında çalışmaya başlayan ve bir yanlışlıkla turşu dolu büyük bir fıçının içerisine düşerek 100 yıl boyunca orada kalan Herschel Greenbaum isimli bir göçmeni canlandırıyor. Yüzyıl sonra, 2020 yılında tamamen korunmuş vaziyette fıçının içerisinden çıkan Hansel, kendini günümüz Brooklyn’in de buluyor. Tüm aile üyeleri ölmüş olan Herschel, bir süre sonra hayatta kalan tek akrabası olan torunu Ben Greenbaum ile iletişime geçiyor.

An American Pickle

Simon Rich’in senaryosunu kaleme aldığı filmi This Is the End, The Disaster Artist, Neighbors gibi filmlerin görüntü yönetmenliğini yapan Brandon Trost filmin yönetmenliğini üstleniyor. Seth Rogen‘ın hem Hershcel Greenbaum, hem de torunu Ben Greenbaum karakterlerini canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Sarah Snook, Sean Whalen, Jorma Taccone, Joanna Adler, Jeff Daniel Phillips, Geoffrey Cantor, David Mattey, Charles Rogers ve Kevin O’Rourke gibi isimlerde bulunuyor.

Seth Rogen’ın aynı anda iki farklı karaktere hayat verdiği filmin fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.