Phineas and Ferb The Movie Candace Against The Universe

Phineas and Ferb: Candace Against the Universe filmi 28 Ağustos’ta yayımlanıyor

Film, Phineas and Ferb adlı Disney Channel’da yayımlanan animasyon dizisinin bir uyarlaması olacak. Adı Phineas & Ferb: Candace Againts the Universe olan film bir Disney+ yapımı olacak. Bu Amerikan macera, komedi animasyon filmi serinin ikinci uzun metraj filmi olacak. 2011 yılında çıkan  Phineas ve Ferb Filmi: 2. Boyut Boyunca fiminden bağımsız bir devam filmi niteliğinde.

Filmde geçen olaylar dizinin son bölümünden önce gerçekleşmiş sayılacak. Filmin senaryosunu dizinin de yaratıcıları olan Dan Povenmire ve Jeff ‘Swampy’ Marsh kaleme almış durumda, filmin yönetmen koltuğunda ise Bob Bowen oturuyor.

Phineas and Ferb: Candace Againts the Universe konusu

Candace; uzaylılar tarafından kaçırılmış, küçük sinir bozucu erkek kardeşlerinden kurtulmuş ve uzak bir gezegende bir ütopya bulmuştur. Ama onun kurtulduğu için sevindiği küçük erkek kardeşleri Phineas ve Ferb onu bulmak için galaksinin diğer ucuna bir seyahat gerçekleştirmişlerdir.

phineas and ferb: candace against the universe

28 Ağustos 2020 tarihinde prömiyerini Disney Plus’ta yapacak olan filmin karakterlerin seslendirmelerinin birçoğu da dizidekilerle aynı olacak;

Vincent Martella – Phineas

David Errigo Jr. – Ferb

Ashley Tisdale – Candace

Dee Bradley Baker – Perry

Dan Povenmire – Doofenshmirtz

Jeff ‘Swampy’ Marsh – Major Monogram

Alyson Stone – Isabella

Bir başka animasyon filmi olan Ninja Turtles animasyonu ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/ninja-turtles-animasyon/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.