Beastars 2. sezon ne zaman geliyor?

beastars seyrederiz

Cherryton Akademisi’nin hayvanları, BEASTARS sezon 2 Ocak 2021’de ekranlarda okula geri dönecek. Paru Itagaki’nin 20. BEASTARS manga cildinde, manganın anime uyarlamasının ikinci sezonunun Ocak 2021’de prömiyeri olacağını açıkladı. Anime, Fuji TV’nin [+ Ultra] programlama bloğunda Japonya’da tekrar yayımlanacak.

beastars

Beastars konusu

Öğrencilerin tam anlamıyla yırtıcılara ve avlara bölündüğü bir lisede, kırılgan barışı koruyan kişisel ilişkilerdir. Aralarında kim bir Beastar – doğal olarak güvensizlikle dolu bir toplumda lider olmaya mahkum akademik ve sosyal bir rol model? 

Dün gece Cherryton Akademisi’nde bir otobur öğrenci yenildi ve öldü. Drama kulübünün üyeleri arasında, otçulların kuşkuları doğal olarak etobur sınıf arkadaşlarına yöneliyor… Asıl şüpheli mi? Legoshi, büyük bir kurt. Ama o sineklere zarar vermezdi- yoksa değil mi? Ve cüce tavşan Haru, içindeki canavarı ortaya çıkaracak mı? Yoksa onun hisleri… başka bir şey mi?

Paru Itagaki’nin BEASTARS mangasının ilk televizyon animesi, 8 Ekim’de Japonya’da Netflix’te tanıtıldı ve ardından Fuji TV’nin [+ Ultra] programlama bloğunda ve geçen Ekim ayında prömiyeri yapıldı. 12 bölümlük ilk sezonu 13 Mart 2020’de dünya çapında Netflix’te yayımlandı. 

Daha önce, BEASTARS manga serisinin yazarı Paru Itagaki, Netflix Twitter hesabındaki NX’te, hit şovun ikinci sezonunun 2021’de akış hizmetinde belirli bir tarih olmadan başlatılacağını doğrulamıştı.

2. sezon tarihi 2021 Ocak olarak belirlenen anime ilgili gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
irem sak

İrem Sak Çukur’un kadrosuna katıldı

Sonraki
raised by wolves hbo max 1225861 1280x0 1

Yeni HBO Max dizi Raised by Wolves’dan fragman geldi