Çukur dizisinin 4. sezon çekimleri başlıyor

mm
Çukur

Show TV’nin sevilen ve izlenme rekorları kıran dizisi Çukur’un 4. sezonu geliyor. Koronavirüs ve mesafe kuralları nedeniyle çekimlerine ara verilmek zorunda kalınan dizinin son bölümü olan 26. bölümü de ev ortamında çekilmişti. Dizinin yeni sezonunu merak edenler, 4. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağını merak ediyorlardı. Şimdi ise yeni sezon çalışmalarına başlandı ve yeni sezon için çekimlerin ne zaman başlayacağı da duyuruldu.

Çukur

Çukur yeni sezon çekimleri ne zaman?

Salgın nedeniyle yaklaşık 3 aydır yeni bölümü gelmeyen dizinin 4. sezon provaları başladı. Çekimlere ise 10 ya da 15 Ağustos’ta başlanması planlanıyor. Aynı zamanda dizinin yapımcı şirketi Ay Yapım; Aras Bulut İynemli, Hazal Subaşı, Damla Sönmez, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi pek çok ismi kadrosunda bulunduran dizinin yeni sezonunun 2020 yılının Eylül ayında başlayacağını açıkladı

Çukur’da en son neler olmuştu?

Çukur 3. sezon 26. bölümde (93. bölüm) telekonferans ile çevrimiçi ortamda buluşan Koçovalı kardeşler aralarındaki problemi yine çözememiş ve bildikleri yoldan gitmeye karar vermişlerdi. Mahalledekiler de görüntülü toplantı yaparak yeni düşmanları Arık Böke Erdenet hakkında topladıkları bilgileri birbirleri ile paylaştılar. Salgından önceki son bölümde Yamaç Koçovalı liderliğindeki Çukur, Çağatay Erdenet’ten kurtulmayı başarmıştı. Çağatay’ı tuzağa düşürmek için harika bir plan yapan Yamaç ve Salih, kanıtlarla beraber Çağatay’ı polise teslim etmişti. Çağatay, Erdenet nüfuzunu kullanarak hapis cezasından kurtulmuş fakat babasının kementini yemekten kurtulamamıştı. Tüm bunların üzerine Erdenet ailesi ise Çukur’a karşı oyuncu değişikliğine gidiyor. Oyunda artık Çukur’u daha ciddiye alan ve ilk günden tek başına Çukur’a giderek Yamaç’ın karşısına dikilen Arık Böke Erdenet var.

Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Demon Slayer: Infinity Train

Demon Slayer: Infinity Train filminden yeni fragman!

Sonraki
the office

The Office, uzatılmış bölümleriyle geri dönüyor