into the nights

Into the Night 2. sezonu duyuruldu!

Into the Night 2. sezonu geliyor

Belçika orijinal yapımı olan yeni Netflix dizisi Into the Night 2. sezon resmî duyurusu az önce yapıldı.
İlk sezonu 1 Mayıs Cuma günü yani bundan tam 2 ay önce yayımlanmış olan dizinin şimdi ise yeni sezonu duyuruldu.

Into the night

Jason George tarafından yaratılan ve Jacek Dukaj’ın Polonya bilim kurgu romanı The Old Axolotl’dan esinlenildiği ve Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, Rusya, Türkiye’den bir araya gelmiş uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahip bilim kurgu ve gerilim türündeki dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyordu ve dünyada yaşanan ani bir güneş patlamasıyla insanların hayatını kaybetmesiyle başlıyordu. Gece uçuşuyla Brüksel’den batıya doğru kaçmaya çalışan bir grup yolcuyu merkezine alan dizi, bu insanların hayatları pahasına neler yapabileceklerini konu alıyor. Farklı millet ve sınıflardan oluşan yolcu grubu, ilk bakışta sıradan insanlar gibi gözükseler de güneşten ve özellikle de birbirlerinden korunmak için her yola başvururlar.

Oyuncu kadrosunda Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı dizi hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden iyi yorumlar almıştı. Bu nedenle ilk sezonundan yalnızca 2 ay sonra gelen 2. sezon duyurusuna da şaşırmamak gerek.

Henüz bir yayın tarihi duyurulmayan 2. sezonun duyuru videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.