cursed

Cursed dizisinden yeni fragman yayımlandı

Katherine Langford’lı Netflix dizisi Cursed’den yeni fragman yayımlandı

Bu zamana kadar birçok yapımda gördüğümüz Kral Arthur hikayesinin bir yeni uyarlaması olan Cursed dizisinden yeni bir fragman yayımlandı

13 Reasons Why dizisiyle adından çokça söz ettiren Katherine Langford‘un başrolünde bulunduğu diziye dair ilk fragman Netflix’in resmi YouTube hesabı tarafından paylaşılmıştı. 17 Temmuz tarihinde Netflix platformu üzerinden yayımlanacak olan diziye dair şimdi ise yeni bir fragman yayımlandı.

Daha önce çokça televizyonda, beyaz perdede, çizgi romanlarda gördüğümüz efsaneye yeni bir bakış açısı getirecek dizi Frank Miller ve Thomas Wheeler imzalı. Dizi, Kral Arthur efsanesinin Nimue’nin (Katherine Langford) bakış açısından anlatıldığı yeni bir uyarlaması olacak. Ayrıca Netflix, aynı adlı çizgi romandan uyarlanan dizinin yayın haklarını uzun süre önce satın almıştı.

cursed

Cursed dizisi 17 Temmuz’da Netflix platformunda yayımlanacak.

Dizinin konusu: Nimue, annesinin ölümünün ardından kutsal bir kılıcı Merlin’e teslim etmek için zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta ise kendisine beklenmedik bir ortak bulur: Arthur. Doğanın yok edilmesi, din terörü, anlamsız savaşlar ve imkansızı başarmak için cesur bir lider olmak gibi günümüz temalarını da içine alan dizi aynı zamanda bir yetişkinliğe geçiş öyküsü.

Dizinin oyuncu kadrosu: Başrolünde Nimue karakterini canlandıran Katherine Langford‘un yanı sıra Merlin karakteri için Gustaf Skarsgård ve Arthur karakteri için de Devon Teller bulunmakta. Dizide aynı zamanda Sebastian Armesto, Daniel Sharman, Matt Stokoe, Shalom Brune-Franklin, Lily Newmark, Emily Coates, Bella Dayne, Billy Jenkins, Peter Mullan isimlerini de izleyeceğiz.

Yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.