Into the Night oyuncu kadrosu

7A44C135 0DF1 4E78 B6C9 4E5F77C08400

Into the Night nedir?

Into the Night Netflix’in 1 Mayıs tarihinde yayımladığı ve yayımlandığı günden itibaren Top 10 listesinden düşmeyen, içinde Türk bir oyuncu olan Mehmet Kurtuluş‘un bulunduğu, Belçika yapımı bir bilim kurgu dizisidir.

Into the Night oyuncu kadrosu

Stéfano Cassetti // Terenzio Matteo Gallo

stefano cassetti seyrederiz

45 yaşındaki bu İtalyan aktör dizide Terenzio adlı bir NATO askerini canlandırıyor. NATO’da konuşulanlara kulak misafiri olan Terenzio, güneşten gelen öldürücü ışınlardan kaçmak için Batı’ya giden bir uçağı ve içindeki yolcuları rehin alıyor.

Pauline Etienne // Sylvie Bridgette Dubois

pauline etienne

Belçikalı bir aktris olan Pauline Etienne, Into the Night dizisinde Sylvie olarak karşımıza çıkıyor. Sylvie, Terenzio uçağı rehin aldığında daha önce helikopter pilotluğu yaptığı için uçağı uçurmak zorunda kalan kişi oluyor.

Laurent  Capelluto // Mathieu Daniel Douek

laurent capelluto seyrederiz

Bu zamana kadar 30’dan fazla filmde rol almış Belçikalı aktör şimdi de Into the Night dizisinde karşımıza Mathieu olarak pilot şeklinde çıkıyor.

Jan Bijvoet // Richard “Rik” Mertens

jan bijvoet

53 yaşında Flaman bir aktör olan Jan Bijvoet dizide Richard karakterini canlandırmakta. Peaky Blinders dizisinden Leon Petrovna olarak tanıdığımız aktör şimdi de İnto the Night dizinde karşımıza çıkıyor.

Osman Azizi // Nabil Mallat

Nabil Mallat Into the Night

Belçikalı bir aktör olan Nabi Mallat daha önce Rafael, Image, Gangsta gibi yapımlarda karşımıza çıkmıştı bu sefer de onu Osman Azizi olarak izliyoruz.

Mehmet Kurtuluş // Ayaz Kobanbay

mehmet kurtulus seyrederiz

Türk-Alman kökenli aktör, dizinin Türkiye’de bu kadar popüler olmasını sağlayan şeylerin başını çekiyor. Ayaz Kobanbay, çoğu kişiden daha soğukkanlı davranan bir yolcu. Ayrıca onu da çok iyi bir rolde izlemiyoruz.

Alba Gaïa Bellugi // Ines Mélanie

into the night

25 yaşında olan ve Danimarka-İtalya kökenli olup Fransız olan aktris Alba Gaïa Bellugi, karşımıza Into the Night dizisinde çıkıyor. Dizide de bir internet fenomenini canlandırıyor.

Astrid Whettnall // Gabrielle Renoir

astril whettnal seyrederiz

49 yaşındaki Belçikalı aktris 18 yıldır aktif olarak oyunculuk yapmakta. Into the Night dizisinde ise Terenzio’nun rehin aldığı uçakta hosteslik yapıyor.

Babetida Sadjo // Laura Djalo

into the night seyrederiz

Afrika kıtasının batı bölümünde dünyaya gelen 37 yaşındaki aktris, bu Belçika yapımı dizide uçağa binen yaşlı bir adamın hasta bakıcısı rolünü oynuyor.

Total
0
Shares
Önceki
AF0A868E 4B07 4AB7 9A37 CF1E05B000B0

Netflix orijinal yapımı Space Force’dan ilk fragman geldi!

Sonraki
scream
mm

Scream geri dönüyor