Into the Night

Into the Night 2. sezon çalışmalarına başlandı

Belçika orijinal yapımı olan yeni Netflix dizisi Into the Night 2. sezon resmi duyurusu, geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Bugün ise 2. sezon ile ilgili ilk adım atıldı. Netflix, resmi Instagram hesabından “Tam da güneş batmışken…” notu ile yapmış olduğu bir paylaşımda yeni sezon çalışmalarına başlandığını ve senaryonun hazır olduğunu göstermiş oldu.

Jason George tarafından yaratılan ve Jacek Dukaj’ın Polonya bilim kurgu romanı The Old Axolotl’dan esinlenildiği ve Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, Rusya, Türkiye’den bir araya gelmiş uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahip bilim kurgu ve gerilim türündeki dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyordu. Dizi, dünyada yaşanan ani bir güneş patlamasıyla insanların hayatını kaybetmesiyle başlıyordu.

Into the Night konusu

Gece uçuşuyla Brüksel’den batıya doğru kaçmaya çalışan bir grup yolcuyu merkezine alan dizi, bu insanların hayatları pahasına neler yapabileceklerini konu alıyor. Farklı millet ve sınıflardan oluşan yolcu grubu, ilk bakışta sıradan insanlar gibi gözükseler de güneşten ve özellikle de birbirlerinden korunmak için her yola başvururlar.

Oyuncu kadrosunda Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı dizi hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden iyi yorumlar almıştı. Bu nedenle ilk sezondan çok kısa bir süre sonra başlanan yeni sezon çalışmalarına şaşırmamak gerek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.