Don't Worry Darling

“Don’t Worry Darling” filminin çekimleri gelecek hafta başlayacak

Geçtiğimiz haftalarda Harry Styles ve Olivia Wilde’nin “Don’t Worry Darling” isimli yeni bir filmin kadrosuna katıldığını duymuştuk. Bugun ise projenin gerçekleşmesi ile ilgili önemli bir adım daha atıldı. Yapılan yeni açıklamaya göre izleyiciler tarafından merakla beklenen Don’t Worry Darling filminin çekimlerine resmi olarak 19 Ekim tarihinde başlanacak. Filmin izleyiciler ile ne zaman buluşacağı ise henüz belli değil.

Don't Worry Darling

Don’t Worry Darling hakkında bilinenler

Film, 1950’lerde Kaliforniya çöllerinde geçen bir psikolojik gerilim olacak ve mutsuz bir ev hanımının hikayesini konu edinecek.

Harry Styles, Shia Labeouf’un yerine kadroya dahil oldu. LaBeouf ise bir zamanlama çakışması nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı. Harry Styles, dağılmış erkek grubu One Direction’ın ardından kariyerine solo olarak devam ediyordu. Oyunculuğa ise 2017 yılında başladı. Christopher Nolan’ın, II. Dünya Savaşı sırasında yaşananları konu edinen “Dunkirk” filminde rol almıştı. İlk projesinde eleştirmenlerden olumlu tepki alan Styles, ütopik bir toplulukta geçen psikolojik gerilim filminde ikinci performansını sergileyecek.

Filmin oyuncu kadrosunda; “Little Women” ve “Ritüel” filmlerinde bulunmuş Florence Pugh; “Fifty Shades” serisinde ve “Suspiria” filminde boy göstermiş Dakota Johnson; “Star Trek” serisinde ve “Wonder Woman” filminde yer almış Chris Pine bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.