Dickinson 2. sezon ne zaman

dickinson

Emily Dickinson’ın hayatına odaklanan dönem dizisinin 2. sezon tarihi belli oldu. Apple TV+ için hazırlanan dizinin yeni sezon tarihi, Apple TV+ ‘ın resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan kısa bir video ile duyuruldu.

19. yüzyılda Amerika’nın Massachusetts eyaletinde ailesi ve kardeşleriyle yaşayan Emily Dickinson’ın gençliğini konu alan dizi, genç kızın hem şiire olan yeteneğini hem de ailesiyle olan ilişkisini anlatıyor. Dizinin yaratıcısı, The Affair dizisinde de imzası olan Alena Smith.

Dizinin başrolünde; “Pitch Perfect 2”, “True Grit”, “Bumblebee”, “The Edge of Seventeen”, “Ender’s Game” gibi yapımlarda bulunan Hailee Steinfeld bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ella Hunt, Adrian Blake Enscoe, Jane Krakowski, Anna Baryshnikov gibi isimler de bulunuyor.

dickinson

“Dickinson” 2. sezon tarihi ne?

1 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan ilk sezonunun ardından 2. sezon onayı alan dizisinin 2. sezon tarihi belli oldu. Apple TV+’ın YouTube kanalı üzerinden yayımlanan videoya göre dizi, 8 Ocak 2021 tarihinde, ikinci sezonu ile izleyici karşısına çıkacak.

Dizinin yayımlanan 2. sezon duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Into the Night
mm

Into the Night 2. sezon çalışmalarına başlandı

Sonraki
yuukoku

Moriarty the Patriot 2. sezonun kalan bölümleri geliyor