How To Sell Drugs Online 3. sezon için geri sayım başladı

How To Sell Drugs 3. sezon ne zaman

How To Sell Drugs Online 3. sezonu çok yakında Netflix‘te yerini alacak. Alman yapımı orijinal Netflix serisi 31 Mayıs 2019 tarihinde ilk sezonuyla beğeni toplamıştı. İkinci sezonunda da aynı başarıyı yakalayan dizinin 3. sezonu için bekleyiş sürüyor.

How To Sell Drugs Online konusu

Dizi, eski sevgilisinin dikkatini çekebilmek adına, uyuşturucu satmaya başlayan gencin hikayesini ele alıyor. Başarılı bir lise öğrencisi olan Moritz’in internet üzerinden başladığı bu iş, beklemediği kadar büyüyor. Moritz’in arkadaşı Lenny ile başladığı uyuşturucu satma işine yeni isimler eklenmeye devam ediyor ve Avrupa’nın en büyük uyuşturucu şebekesi haline geliyor. Dizi, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlamadır.

How To Sell Drugs Online 3. sezon seyrederiz

How To Sell Drugs Online kadrosu

Programın yaratıcı kadrosunda Philipp Kassbohrer ve Matthias Murmann ; yazar kadrosunda Stefan Titze, Philipp Kassbohrer, Sebastian Colley isimleri bulunuyor. Oyuncu kadrosu ise Maximilian Munt, Anna Lena Klenke, Danilo Kamperidis, Damian Hardug, Leonie Wesselow, Luna Schaller, Bjarne Madel, Lena Urzendowsly isimlerinden oluşuyor.

How To Sell Drugs Online 3. sezon tarihi

Dizi 27 Eylül 2021 tarihinde Netflix üzerinden gösterimde olacak.

3. sezona ait tanıtım fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Ilk ve Son Blutv ne zaman

BluTv’nin yeni dizisi İlk ve Son

Sonraki
Sex Education

Sex Education 3. sezon fragmanı geldi