Mamma Mia

Mamma Mia 3. filmi geliyor!

Mamma Mia serisine 3. devam filmi geliyor

Meryl Streep ile Amanda Seyfried’in başrollerinde yer aldığı müzikal film Mamma Mia’nın üçüncüsü geliyor!

İlk filmi 2008 yılında vizyona giren, tam 10 yıl sonra 2018 yılında “Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz” adıyla devam filmi çekilen ve ABBA grubunun müziklerinden ilhamını alan serinin şimdi ise 3. filmi geliyor.

Mamma Mia

Serinin yapımcısı olan Judy Craymer, yaptığı bir açıklamada ABBA’nın müziklerinden ilham alan serinin üçüncü filminin yapılma ihtimali olduğunu söyledi. Geçtiğimiz aylarda Mamma Mia 3 filmi konusunda planlama yapmak istediğini dile getiren Craymer, Koronavirüs salgını sürecinin planlarının önüne geçtiğini söyledi:

Bu aylarda, filmin geleceği hakkında çalışmalar yapmayı planlıyordum ancak Koronavirüs salgınına yakalandık. Seriye 3. film bir gün gelecek, çünkü senaryonun üçüncüsünün olması gerekiyor. Universal Studios’un bunu yapmamı isteyeceğini biliyorum.”

Mamma Mia

Şu sıralar sanal bir konser için dört şarkı daha besteleyen ABBA üyeleri Benny Andersson, Bjorn Ulvaeus, Agnetha Faltskog ve Anna-Frid Lyngstad’ın yeni şarkılarını da serinin 3. filminde kullanmak istediğini ekleyen Judy Craymer, ABBA ve Mamma Mia hayranlarını sevindirdi.

Dünya çapında en çok izlenen müzikallerden biri olan seri, Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Cher ve Amanda Seyfried gibi isimlerin yer aldığı 2 filmi ile Hollywood camiasında büyük ses getirmişti.

Serinin 2018 yapımı ikinci filmi olan Mamma Mia: Here We Go Again’de Meryl Streep’in canlandırdığı Donna karakterinin ölümünün ardından gençliği konu alınmıştı. Filmin kısa bir sahnesinde görünen Streep’in üçüncü filmde yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor ancak serinin hayranları eğer üçüncü bir film olacaksa kesinlikle Cher’i yeniden görmek istediklerini söylüyor.

Serinin 2. filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz ve film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.