exatlon challenge netflixte yayinlanacak 1n10

Exatlon Challenge 3 Temmuz’da Netflix’te

Acun Ilıcalı Netflix’te yayımlanacak Exatlon Challenge’dan bir video paylaştı

Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Exatlon Challenge’ın 2019’un son aylarında programa dair ilk detayları belli olmuş, yarışmaya katılacak 18 Türk YouTuber belli olmuş, hatta Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri yapılmıştı. Daha sonrasında programın yayın tarihi merak edilmeye başlanmıştı. Exatlon Challenge artık Netflix Türkiye 2020 takviminde yerini aldı.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya, Türkiye’de başta Survivor olmak üzere pek çok programın yapımcılığını üstleniyor. Bu programlar dünyanın pek çok ülkesinde Acun Medya tarafından ulusal kanallar için çekiliyor.

Televizyon dünyasının unutulmaz programlarından biri olan X Factor’ün devamı olarak sayılabilecek Exatlon Challenge, 2017 yılından beri Acun Medya tarafından yapılıyor. Bu sefer Türkiye’nin en popüler influencerlarıyla oldukça çekişmeli ve bir o kadar da eğlenceli halleriyle ekrana gelecek. Yarışmada sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan sosyal medya fenomenleri, en cesaretli influencer olmak için kıyasıya mücadele edecek.

Exatlon Challange

Yarışmacılar, siyah ve beyaz olmak üzere iki takım hâlinde Survivor parkurlarını anımsatan parkurlarda yarışacak. Ünlü fenomenler bütün hırslarını yarışları ve ödülleri kazanmak için ortaya koyacaklar. Ayrıca ilginç olan kısım da kaybedenlere birbirinden değişik cezalar verilmesi. Yılana, böceğe dokunmak bunlardan yalnızca birkaçı.

Exatlon Challenge’ın yarışmacı kadrosu:

Survivor’un da çekimlerinin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri yapılan Exatlon Challenge’ın, yayın platformu daha önceden YouTube olarak söyleniyordu. Ancak hem Acun Ilıcalı hem de Acun Medya, bir süre sonra yeni bir platfromla görüştüklerini açıklamıştı. Uzun süredir Türk yapımı içerikler üreten çevrimiçi yayın platformu Netflix, 2020 yılında yayımlanacak Türkçe dizi ve filmlerin listesini paylaşmıştı. Listede Exatlon Challenge’ın da yer almasıyla Acun Medya’nın Netflix ile anlaştığı da belli oldu.

3 Temmuz’da Netflix’de yayımlanması beklenen Exatlon Challenge’da Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur sunucu olarak yer alıyor. Yarışmacı kadrosu ise Elanur Pat, Buse Plan, Barış Erdoğan, Zeynep Aleyna Şen, Uras Benlioğlu, Doğan Kabak, Furkan Yaman, Burce Yağmur Karabal, Dilan Ay, Buğra Kazancı, MiaFitz, Hayrettin, Mendebur Lemur, Öykü Berkan, Furkan Kaya, Dilara Aydın şeklinde.

Exatlon Challenge ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.