hiç

Hiç 3. bölüm fragmanı yayımlandı

BluTV’nin yeni orijinal yapımlarından biri olan Hiç dizisinin 3. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde BluTV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu. BluTV, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve 2020 yılında 10.000 saatlik içerik ile izleyici karşısına çıktığını duyurmuştu. 2021 yılında ise bu saatin 10.000’den 15.000’e çıkacağını da açıklamıştı. Birçok yeni dizi, film ve program duyuran platformun içeriklerinden bir de Hiç dizisiydi.

Sıfır Bir‘in yapımcıları tarafından hazırlanacak olan dizi, BluTV’nin gençlik dizilerine kendi tarzını yansıttığı bir yapım olacak. Aynı zamanda dizide; Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera gibi sosyal medya fenomenleri yer alıyor.

hiç

Hiç 2. bölümünde neler oldu?

Para konusundan yokluk çeken ekip, Zafer abilerinin oğlunun tedavi için yüklü miktar paraya ihtiyaç duyduklarını öğrenir. Yusuf’un Sarı ismini verdiği maddeyi satmaya karar verir.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.