Acans dizisinin fragmanı yayımlandı

acans

BluTV’nin yeni içeriklerinden biri olan Acans dizisinin ilk fragmanı, geçtiğimiz saatlerde BluTV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu. Aynı amanda dizinin çıkış tarihi de duyuruldu. Dizi, 11 Mart 2021 tarihinde BluTV kütüphanesindeki yerini alacak.

BluTV, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve 2020 yılında 10.000 saatlik içerik ile izleyici karşısına çıktığını duyurmuştu. 2021 yılında ise bu saatin 10.000’den 15.000’e çıkacağını da açıklamıştı. Birçok yeni dizi, film ve program duyuran platformun içeriklerinden bir de Acans dizisiydi.

acans

Acans konusu

Başrollerinde; Bülent Emin Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora’nın bulunduğu dizi, kafası karışık bir ajans başkanı ve onun farklı kişiliklere sahip çalışanlarını odağına alacak. Dizi, bu ajans başkanı ve çalışanlarının her gün karşı karşıya kaldığı gündelik problemleri komik şekilde izleyiciye sunacak ve reklam dünyasının kapılarını izleyiciler için aralayacak. Dizinin ilk bölüm fragmanı, “Yazdığı reklamın setine gitmeyen yazar, yağmayan yağmurun sesini duyan ajans başkanı, yazar olma niyetiyle yola çıkıp müşteri temsilcisi olan müştem. Hepsi ve daha fazlası…” notu ile paylaşıldı.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
taylor swift ginny and georgia

Ginny and Georgia, Taylor Swift söylemi yüzünden tepki topluyor

Sonraki
hiç

Hiç 3. bölüm fragmanı yayımlandı