constance wu terminal list

Constance Wu, Terminal List’in kadrosuna katıldı

Amazon için üretilecek olan Terminal List dizisi ile ilgili ilk haberleri yaklaşık bir yıl önce almıştık. Başrolünde Chris Pratt‘in bulunduğu gerilim dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Daha önce Crazy Rich Asians, Fresh Off the Boat, Hustlers gibi yapımlarda yer alan Constance Wu, dizinin kadrosuna katılan yeni isim oldu.

Chris Pratt ve Antoine Fuqua’nın başrolünü paylaşacağı dizinin yönetmen koltuğunda David DigGilio oturacak. Antoine Fuqua ise Fuqua Films aracılığıyla yapımcılık yapacak ve bir ihtimal ile dizinin bir bölümünü yönetecek. Dizi; Amazon Stüdyoları, Civic Center Media ve MRC Television ortak yapımı olarak karşımıza çıkacak.

chris pratt

Terminal List konusu

Aynı adlı romandan uyarlanacak olan dizi, bir donanma dramasını konu edinecek. Dizi, donanma askerlerinin yüksek profilli gizli bir görev sırasında pusuya düşürülmesinden sonra baş karakterimiz James Reece’yi (Chris Pratt) izliyor. Reece, etkinliğin çelişkili hatıraları ve suçluluğu hakkındaki sorularla ailesine geri döner. Bununla birlikte, yeni kanıtlar ortaya çıktıkça, Reece sadece hayatını değil, sevdiklerinin hayatlarını da tehlikeye atan karanlık güçleri keşfeder.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.