Hiç 2. bölüm ön izlemesi yayımlandı

hiç

BluTV’nin yeni orijinal yapımlarından biri olan Hiç dizisinin 2. bölüm ön izlemesi, geçtiğimiz saatlerde BluTV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu. BluTV, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve 2020 yılında 10.000 saatlik içerik ile izleyici karşısına çıktığını duyurmuştu. 2021 yılında ise bu saatin 10.000’den 15.000’e çıkacağını da açıklamıştı. Birçok yeni dizi, film ve program duyuran platformun içeriklerinden bir de Hiç dizisiydi.

Sıfır Bir‘in yapımcıları tarafından hazırlanacak olan dizi, BluTV’nin gençlik dizilerine kendi tarzını yansıttığı bir yapım olacak. Aynı zamanda dizide; Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera gibi sosyal medya fenomenleri yer alıyor.

hiç

Hiç 1. bölümünde neler oldu?

Yusuf, babaannesinden kalan şifalı tohumu içkiyle karıştırması sonucunda halüsinasyon gördüren bir sıvı keşfeder. Deniz, bu sıvıyı satmayı teklif etse de başlarda yanaşmaz. Ancak yakın arkadaşları Eylül’ün karıştığı olay Yusuf’un fikrini değiştirir.

Hiç 2. bölümünde neler olacak?

Para konusundan yokluk çeken ekip, Zafer abilerinin oğlunun tedavi için yüklü miktar paraya ihtiyaç duyduklarını öğrenir. Yusuf’un Sarı ismini verdiği maddeyi satmaya karar verir.

Dizinin yeni bölüm ön izlemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
shadow and bone

Shadow and Bone fragmanı yayımlandı

Sonraki
shadow and bone

Shadow and Bone ne zaman çıkacak?