BluTV

BluTV 2021 takvimi açıklandı

Türkiye’nin en büyük online içerik platformlarından biri olan BluTV, 2021 yılı içinde izleyiciler ile buluşturacağı yapımlarını açıkladı. Geçtiğimiz yıl 10.000 saatlik içerik ile izleyici karşısına çıkmış olan platform, bu yıl 15.000 saatlik içerik yayımlamayı planlıyor.

Yeşilçam

yeşilçam

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer alacağı dizi ile ilgili ilk açıklamalar, geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Aynı zamanda kadroda Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin bulunduğunu da öğrenmiştik. Dizide Çağatay Ulusoy, 1960’lardan bir karakteri canlandıracak. Dizi, o yıllarda her şeyini kaybetmiş bir yapımcının hayatına odaklanacak. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise Türkiye’nin sevilen yönetmenlerinden biri olan Çağan Irmak oturacak. Dizi, platformun ilk dönem dizisi olacak. Daha fazla ayrıntının yakında paylaşılması bekleniyor.

Renkli Rüyalar Oteli

renkli rüyalar oteli

Türkiye’nin en bilinen ve sevilen komedyenlerinden biri olan Okan Bayülgen‘in programı Renkli Rüyalar Oteli de 2021 yılında BluTV’de izleyici karşısına çıkacak yapımlardan biri olacak. Programın her bölümünde yeni bir konuk olacak ve Okan Bayülgen, konuklar ile hayata dair sohbetler edecek.

Acans

acans

Başrollerinde; Bülent Emin Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora’nın bulunduğu dizi, kafası karışık bir ajans başkanı ve onun farklı kişiliklere sahip çalışanlarını odağına alacak. Dizi, bu ajans başkanı ve çalışanlarının her gün karşı karşıya kaldığı gündelik problemleri komik şekilde izleyiciye sunacak ve reklam dünyasının kapılarını izleyiciler için aralayacak. Daha fazla ayrıntının yakında paylaşılması bekleniyor.

Aynen Aynen

aynen aynen

Başrollerinde Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin‘in yer aldığı mini dizinin 5. sezonu, bu yıl BluTV’de yer alacak yapımlardan bir diğeri oldu. Dizi, hayal kırıklıklarıyla dolu bir ilişkiden çıkan Nil yeni ev arkadaşı Deniz’le eğlence ve aşk dolu maceralarını anlatıyor.

Sokağın Çocukları

sokağın çocukları

Yönetmenliğini, adını Sıfır Bir ile duyuran Kadri Beran Taşkın’ın üstlendiği ve yine aynı dizinin senaryo ekibinin kaleme aldığı Sokağın Çocukları, yaşadıkları zorlu dünyalarında hayata tutunma ve kendilerini var etme mücadelesi veren, zorluklarla savaşarak büyümeye çalışan gençlerin hikâyesini konu alıyor. Dizinin 3. sezonu, bu yıl BluTV’nin izleyiciye sunacağı yapımlar arasında yer alıyor.

BOOM by İbrahim Selim

BOOM by İbrahim Selim

Sunuculuğunu İbrahim Selim’in yaptığı program, 2021’de izleyiciler ile buluşacak şovlardan biri oldu. Programda İbrahim Selim, iki haftada bir yayımlanan yeni bölümlerinde aldığı bir konuk ile gündelik konular hakkında sohbet edecek.

Pavyon

pavyon

BluTV’nin orijinal yapımlarından biri olan mini dizi, 2. sezonu ile 2021 yılında geri dönecek. Dizi, Ankara eğlence sektörünün yaklaşık %80’ini karşılamasına ve il ekonomisini kayda değer bir biçimde beslemesine sebep olan pavyon kültürünü izleyiciler ile buluşturuyor. Pavyonların, efsaneleşmiş klişelerin yarattığı söylemler sebebiyle genişçe bir kısım tarafından kabul görmemesini izleyicilere sunuluyor.

Hiç

Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera’nın da içinde bulunduğu yapım, Sıfır Bir’in yapımcıları tarafından hazırlanacak. Yapım, üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup genci odağına alacak. Dizi, BluTV’nin gençlik dizilerine kendi tarzını yansıttığı bir yapım olacak. Daha fazla ayrıntının yakında paylaşılması bekleniyor.

Bonkis

Deniz Tezuysal’ın hem senaryosunu yazdığı hem de oynadığı dizinin oyuncu kadrosunda ayn zamanda; Vildan Atasever, Sergen Deveci ve Öykü Naz Altay gibi isimler de bulunuyor. Dizi, Bonkis adlı kafesini ayakta tutmaya çalışan bir yandan da ilişki durumu ve geçmiş ilişkileri ile köşeye sıkıştırılan Deniz adında hayalperest bir kızı odağına alacak. Daha fazla ayrıntının yakında paylaşılması bekleniyor.

Doğu

Senaryosu Doğu Demirkol tarafından yazılan yapım, Doğu adındaki bir genci odağına alacak. Doğu’nun etrafında onu destekleyen kimse kalmamıştır ve hayatta gülünecek pek bir şey bulamaz. Dizi, bunlara rağmen komedyen olmaya çalışan Doğu’nun hikâyesini izleyicilerin beğenisine sunacak. Daha fazla ayrıntının yakında paylaşılması bekleniyor.

Saklı

Yapım, ilk romanını yazmaya çalışan bir yazarı ve acılı genç bir kadını odağına alacak. Hikâye, bu iki karakterin küçük bir tatil beldesinde başlayan tutkulu yasak aşklarını anlatacak. Daha fazla ayrıntının yakında paylaşılması bekleniyor.

Dövüşçü

Belgesel türünde olacak yapım, dövüş sporlarına gönül veren profesyonel sporcular ve amatör sporcuların iniş çıkışlarla dolu olan hayatlarını izleyiciye sunacak. Daha fazla ayrıntının yakında paylaşılması bekleniyor.

Mahallem Karagümrük

Fatih Karagümrük tarafından sunulacak yapım, bu yıl BluTV’de izleyici karşısına çıkacak bir diğer belgesel olacak. Belgeselde, İstanbul’un tarihi ile öne plana çıkmış ikonik mahalleleri ve o mahallelerde yaşayan insanları ekranlar ile buluşturacak. Daha fazla ayrıntının yakında paylaşılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.