Uchuu Nanchara Kotetsu-kun

Uchuu Nanchara Kotetsu-kun mangası anime oluyor

Uchuu Nanchara Kotetsu-kun web mangası, animeye uyarlanıyor

Yuji Nishimura’nın komedi web manga serisi Uchuu Nanchara Kotetsu-kun’un (Space Academy) animesi geliyor! Geçtiğimiz dakikalarda Uchuu Nanchara Kotetsu-kun manga yaratıcısı Yuji, özel bir fragman yayımlayarak yeni anime serisini duyurdu.

Manganın hikayesi, astronot olmayı arzulayan Kotetsu-kun’un günlük hayatını ve Animal Space Academy’deki arkadaşları ile birlikte hayallerinin peşinden koşarken yaşadığı maceraları odağına alıyor.

Nishimura, anime haberini kutlamak için kendi çizdiği bir görsel paylaştı:

Uchuu Nanchara Kotetsu-kun

Yuji Nishimura’nın web mangası, gördüğü büyük ilgi sayesinde animeye uyarlanıyor. Ayrıca anime duyurusu, Japonya Havacılık ve Uzay Araştırma Ajansı’nın 1992 yılında ilk Japon astronotunu uzaya fırlatmasından bu yana Japonya’da “Uzay Günü” olarak özellikle kutlanan 12 Eylül’de geldi.

Fanworks’te bir başka sevilen ve Aggretsuko’nun da yapım ekibinde yer aldığı anime, Yuichi Katou ile Hazumu Sakuta tarafından yönetilecek. Herhangi bir değişim olmaması durumunda ise yeni anime, prömiyerini 2021 Nisan ayı tarihinde yapacak.

Yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir ve Yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.