8469A527 8F9E 4679 86D7 A6FFC5A41221

Mashin Hero Wataru geri dönüyor

Mashin Hero Wataru yeni bölümleri çok yakında

Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruya göre, sevilen anime serisi yeni bölümleriyle geri dönüyor. Aynı zamanda hayranlara bir müjde daha var. Mashin Hero Wataru 2’de çıkış yapan bir karakter olan Umihiko, serinin 5. bölümünde geri dönecek. Tanınan karakter, orijinal seride olduğu gibi Urara Takano tarafından seslendirilecek. 

İlk olarak 15 Nisan 1988’de doğan seri bu kez ana karakter Wataru ile, önceki serininin büyülü dünyasının tersi bir versiyon ile karşımıza çıkıyor. Uzun yıllardır var olan bu anime serisi, Alpha Zones’da Keith Courage ismiyle ABD’ye de gelen bir da oyuna ilham olmuştur.

svg%3E

Wataru ve arkadaşları bu ayın sonlarına doğru tekrar iş başında!

Mashin Hero Wataru: The Seven Spirits of Ryujinmaru, 25 Eylül’de 5. bölümden başlayarak BANDAI SPIRITS YouTube kanalında yeniden yayımlanmaya başlayacak. Üstelik aynı gün, TOKYO MX TV kanalında 1-4 arası bölümler Japonya’da başlayacak. Bu, dizinin ilk TV yayını olacak.

Yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Monster Strike serisinin en yeni filmi ile ilgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.