gucci

Gucci filminin kadrosu belli oldu

Blade Runner, Alien, Thelma & Louise, Gladiator gibi unutulmaz filmlere imza atan Ridley Scott, Maurizio Gucci cinayetini konu alacak bir film çekecek. Geçtiğimiz yılın sonunda aldığımız haberlere göre Lady Gaga, eski kocasını öldürmekle suçlanan Patrizia Reggiani’yi canlandırarak filmin başrolünde bulunacak. Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio’nun eski eşi Reggiani, Maurizio’nun ölümünden sorumlu olduğu gerekçesiyle suçlu bulunmuş ve yıllarca cezaevinde yatmıştı.

gucci

Roberto Bentivegna tarafından kaleme alınan filmin oyuncu kadrosundaki yeni isimler belli oldu.

A Star Is Born filmindeki performansıyla büyük ilgi toplayan Lady Gaga’ya; en son karşımıza The Irishman filmiyle çıkan Robert De Niro, yine Irishman filminde bulunmuş, The Godfather ve Scarface yapımları ile adından oldukça söz ettiren Al Pacino, Suicide Squad filminde Joker karakteriyle karşımıza çıkmış Jared Leto, Star Wars serisinde yer almış ve son olarak Marriage Story filminde karşımıza çıkmış Adam Driver eşlik edecek.

Ridley, Gucci destanının yapımcılığını Giannina Scott ve Scott Free Productions’ın yanı sıra Kevin Walsh ile yapacak. Hala net bir çıkış tarihi olmayan filmin, 2021 yılında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.