the war with grandpa

The War with Grandpa filminin fragmanı yayımlandı

Robert De Niro, “The War with Grandpa” filmi ile karşımıza çıkıyor

Usta oyuncu Robert De Niro, bir aile komedisi olan The War with Grandpa filmi ile karşımıza çıkıyor. Fragmanla birlikte yeni detaylar ve orijinal afiş de görücüye çıktı. De Niro, benzer bir rolü daha önce Dirty Grandpa filminde de canlandırmıştı.

the war with grandpa

Filmin oyuncu kadrosunda De Niro dışında Christopher Walken, Uma Thurman, Rob Riggle, Cheech Marin, Laura Marano ve Jane Seymour gibi isimler de bulunuyor. Komedi filminin senaryosunu Tom J. Astle ve Matt Ember kaleme alırken, filmin yönetmen koltuğunda ise Tim Hill oturuyor.

Robert Kimmel Smith’in ödüllü kitabına dayanan film, eğer bir değişiklik olmazsa, 9 Ekim 2020 tarihinde vizyona girecek

Film, ortalama bir çocukluk geçiren altıncı sınıf öğrencisi Peter’ı konu alıyor. Peter; oyun oynamayı, arkadaşlarını ve sevgili Air Jordans çiftiyle takılmayı seviyor. Ancak kısa süre önce dul kalan büyükbabası Ed, Peter’ın ailesinin yanına taşındığında, çocuk sahip olduğu en değerli şey olan yatak odasından vazgeçmek zorunda kalıyor. Böylesi bir adaletsizliğin ayakta kalmasına izin vermeyen Peter, yeni gelen yardımcı oyuncuyu kovmak için giderek daha ayrıntılı bir dizi plan ve türlü şakalar tasarlıyor. Büyükbaba Ed’in ise bir mücadele vermeden gitmeye hiç niyeti yoktur. Bu da aralarında tatlı bir rekabetin başlamasına sebep olur.

Filmin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
armie hammer shotgun wedding
Josh Duhamel, Shotgun Wedding filminde Armie Hamer’ın yerini alabilir