tom hardy

Tom Hardy “All or Nothing” belgeselini seslendirecek

Tom Hardy, “All or Nothing” belgeselinin 2. sezonunda seslendirme yapacak. Amazon’un orijinal belgeseli olan “All or Nothing”, ilk sezonunda Manchester City futbol kulübünün 2017/2018 sezonunu anlatıyor. Teknik direktör Pep Guardiola’nın soyunma odası konuşmalarından takımın yeni transfer görüşmelerine kadar bir kulüp için gizli kalması gereken her şeye yer veriyor.

Belgesel dizinin ikinci sezonu ise Premier Lig takımı Tottenham Hotspur’un bir sezonunu izleyiciye sunacak. İkinci sezon ise Tom Hardy tarafından seslendirilecek.

svg%3E

72 Films tarafından üretilen “All Or Nothing: Tottenham Hotspur”, 31 Ağustos tarihinde üç bölümle birlikte prömiyer yapacak. Bir haftanın sonunda, 7 Eylül tarihinde ise yeni 3 bölümü yayımlayacak. Sezonun son 3 bölümü ise yine bir hafta aradan sonra 14 Eylül tarihinde yayımlanacak.

Belgesel, teknik direktör Mauricio Pochettino’nun ayrılışını ve José Mourinho’nun gelişini konu alıyor. Ayrıca kulübün Covid-19’a tepkisini de gösteriyor.

Belgeselin baş yapımcılığını Mark Raphael ve John Douglas üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Anthony Philipson oturuyor. 2018’de yayımlanan ilk sezon, Ben Kingsley tarafından seslendirilmişti. Hardy’nin seslendirdiği ikinci sezon ise yüksek profilli bir aktör tarafından seslendirilen ilk sezon olacak.

En son Capone filmi ile karşımıza çıkan Hardy’nin sadece sesini duyacak olmak bile hayranlarını mutlu eden bir haber oldu.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.