florence pugh

Florence Pugh, Dolly filminin başrolü olacak

Ünlü oyuncu Florence Pugh‘un yeni projesi belli oldu. Pugh, Dolly adlı bir bilim kurgu filminde yer alacak. Little Women, Lady Macbeth, Midsommar, Ritüel gibi filmlerin kadrosunda bulunan oyuncu, Harry Styles ile birlikte Don’t Worry Darling adlı bir film çekmekte.

Apple TV+ için hazırlanacak olan filmin senaryosunu, Hillbilly Elegy’den tanıdığımız Vanessa Taylor ve Hotel Artemis’ten hatırladığımız Drew Pearce’ın kaleme alacak.

 florence pugh

Florence Pugh’lu Dolly’nin konusu ne olacak?

Film, bilim kurguyu ve dramı birleştiren bir mahkeme filmi olacak. Aynı zamanda son zamanların en popüler konularından biri olan yapay zekayı da odağına alacak. Açıklamalara göre film, arkadaş olarak satın alınan yapay zekalı bir robotun, sahibini öldürmesi ile başlayacak ve kendisini mahkemede savunma sürecini izleyeceğiz.

Filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ya da yapım aşamasındaki isimler hâlâ belirsizliğini koruyor. Aynı zamanda film için ne zaman çalışmalara başlanacağı ya da ne zaman izleyicilerin beğenisine sunulacağı bilinmiyor ancak yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.