Gemma Chan, Don’t Worry Darling çekimlerini tamamladı

gemma chan don't worry darling

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Olivia Wilde‘ın, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yaptığını biliyorduk. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor. Geçtiğimiz haftalarda, Gemma Chan‘in ve KiKi Layne’in filmin kadrosuna katıldığını öğrenmiştik.

Daha önce; Crazy Rich Asians, Humans, Captain Marvel gibi yapımlarda bulunan Gemma Chan, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile çekimlerinin kendi kısımlarını bitirdiğini açıkladı. Film çekimlerinin tamamının da kısa bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.

harrt syles don't worry darling

Don’t Worry Darling konusu

Film, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. KiKi Layne ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
raya and the last dragon

Raya and the Last Dragon’dan yeni bir fragman yayımlandı

Sonraki
you

You 3. sezon posteri yayımlandı