fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga 2. sezon onayını aldı

İlk kez 2004 yılında animasyon olarak karşımıza çıkan Winx dizisinin Netflix uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Fate: The Winx Saga ilk duyurulduğu günden beri izleyiciler tarafından merakla beklenmekteydi. Bu kadar büyük bir merakla beklenen dizi, geçtiğimiz haftalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Dünyanın birçok yerinde büyük bir ilgi ile karışlanan dizinin 2. sezonu ise beklenen bir gelişmeydi. Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan bir video ile de bu haber kesinleşti.

fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga konusu

6 bölümlük dizinin ilk bölümünün yönetmen koltuğunda Brian Young oturuyor. Netflix’in dizi ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

Öbür Dünya’da, Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Perilerin burada; aşk, rekabet ve varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken sihirli güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmesi gerekiyor.

fate: the winx saga

Fate: The Winx Saga 2. sezon ne zaman?

Daha önce Chilling Adventuras of Sabrina dizisinde yer alan Abigail Cowen, dizide Bloom karakterine can veriyor. Stella karakterini Hannah van der Westhuysen, Aisha karakterini Precious Mustapha, Terra karakterini Eliot Salt, Musa karakterini Elisha Applebaum canlandırıyor.

Dizinin 2. sezonun ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmiyor ama yayımlanan YouTube vidosunun açıklamasına göre; 8 bölümlük 2. sezonun çekimleri, önümüzdeki aylarda İrlanda’da başlayacak.

Yayımlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.