Jesse Plemons

Jesse Plemons, Killers of the Flower Moon kadrosunda katıldı

Martin Scorsese‘nin çok konuşulan Killers of The Flower Moon uyarlaması izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bugün ise yakın dönemde çekimlerine başlanacağı duyurulan filmin kadrosuna yeni bir isim katıldığı duyuruldu.

Yapılan resmi açıklamaya göre filmin oyuncu kadrosuna; Breaking Bad, Fargo, Friday Night Lights, I’m Thinking of Ending Things, Judas and the Black Messiah ve The Irishman gibi birçok önemli yapım ile izleyici karşısına çıkmış olan Jesse Plemons katıldı. Jesse Plemons’ın filme hangi rol ile gireceği ise henüz açıklanmış değil.

Jesse Plemons

Killers of the Flower Moon konusu

David Grann’in aynı isimli ve kurgusal olmayan kitabına dayanan film, 1920’lerde birkaç Osage insanının topraklarında petrol keşfettikten sonra öldürülmesini konu alıyor. Cinayetler, soruşturması uğursuz bir komployu ortaya çıkaran yeni kurulmuş FBI’ın dikkatini çeker ve olaylar başlar.

Apple TV+’ta yayımlanacak olan uyarlama, Scorsese ile sık sık iş birliği yapan Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’yu yeniden bir araya getirecek. Bu, aynı zamanda her iki oyuncunun da 1996 draması Marvin’s Room’dan bu yana birlikte yer aldıkları ilk yapım olacak.

Filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini korusa da ayrıntıların önümüzdeki dönemde izleyicilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.