Don't Look up

Don’t Look Up çekimleri tamamlandı

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Don’t Look Up filmi, izleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenmekte. Bugün ise film ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı. Yapılan resmi açıklamaya ile filmin çekimlerinin geçtiğimiz saatlerde tamamlandığı duyuruldu.

Don’t Look Up konusu

Senaryosunu Adam McKay’in üstlendiği komedi türündeki film, bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini mercek altına alıyor. İnsanları yaklaşan yıkıma karşı uyarmak isteyen bu iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için basın turuna çıkar.

Don't Look up

Geçtiğimiz dönemde, Jennifer Lawrence ve Cate Blanchett’ın başrol olduğu filmin kadrosuna katılan isimler oldukça dikkat çekmişti. Filmin oyuncu kadrosunda; çok fazla başarılı projeye imza atmış ve en sevilen aktörlerden biri olan Leonardo DiCaprio, Just Mercy filminde yer alan Rob Morgan, The Devil Wears Prada filminde yer alan Meryl Streep, Leonardo DiCaprio ile daha önce de The Wolf of Wall Street filminde beraber çalışmış Jonah Hill, En son Tenet filminde karşımıza çıkan Himesh Patel, Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve 2021 yılında Dune filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet, Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry  Largo Winch serisinde başrol olan Tomer Sisley, ünlü rapçi Kid Cudi ve ünlü şarkıcı Ariana Grande gibi isimler yer alacak. Yapılan son haberlerle de ünlü oyuncu Chris Evans‘ın kadroya katıldığını öğrenmiştik.

Filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak 2021 yılı içerisinde Netflix’te olacağı biliniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.