chilling adventures of sabrina

Chilling Adventures of Sabrina 4. sezonu yayımlandı

1996-2003 seneleri arasında yayımlanan Sabrina dizisinden sonra Netflix’in daha karanlık bir uyarlama olarak geri getirdiği Chilling Adventures of Sabrina dizisinin 4. sezonu, geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Fantezi, drama ve korku türlerindeki yeni uyarlama 2018 yılında hayatımıza girdi ve şimdiden 3 sezonuyla hayranların karşısına çıktı. Riverdale, Carrie, Supergirl gibi yapımların arkasındaki isim olan Roberto Aguirre-Sacasa tarafından yönetilen dizi, yeni tarzıyla da dikkat çekmişti.

chilling adventures of sabrina

Archie Comics’in çizgi roman serisinden uyarlanan yapımda Sabrina Spellman karakterini; Carriers, Mad Men gibi dizilerden ve Omoide no Mânî, The Legend of Korra gibi yapımlardan hatırladığımız Kiernan Shipka canlandırıyor.

Dizide yer alan diğer oyuncular ise şu şekilde: Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Gavin Leatherwood, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Lachlan Watson, Michelle Gomez, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen ve Lachlan Watson.

chilling adventures of sabrina

Chilling Adventures of Sabrina 5. sezon olacak mı?

Dizinin bugün izleyicilerle buluşan dördüncü sezonu, aynı zamanda dizinin final sezonu da olacak. Yani bundan sonra herhangi bir yeni sezonu bulunmayacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.