Enola Holmes

Enola Holmes filminin tarihi açıklandı

Sherlock Holmes’ün kardeşi Enola Holmes’ün hikayesine odaklanacak filmin tarihi ile ilgili yeni bir duyuru yapıldı

Başrolünde Stranger Things dizisiyle tanınan Millie Bobby Brown‘ın bulunduğu, Netflix’te yayımlanacak olan Enola Holmes filminden yeni görseler yayımlandı. Aynı zamanda dizinin 2020 Eylül ayından Netflix kütüphanesinde yerini alacağı duyuruldu.

enola holmes

Nancy Springer’ın Enola Holmes Mysteries adlı roman serisinden uyarlanan filmde 16. yaş gününde annesinin kaybolduğunu öğrenen Enola’nın hikayesi anlatılıyor. Enola annesinin kaybolduğunu öğrenir ve sonrasında kardeşlerinden yardım ister fakat kardeşlerinden beklediği yardımı alamaz ve annesini tek başına bulmak için Londra’ya gider. Bu sırada Enola, siyasi tarihin gidişatını değiştirebilecek bir komplonun ortasında kalmasıyla gizemli olayların içerisine sürüklenir.

enola holmes

Filmde Millie Bobby Brown Sherlock Holmes’ün kız kardeşi Enola’ya hayat verirken, DC Evreni’nin Superman’i Henry Cavill ise Sherlock Holmes’ü canlandırıyor. The Crown’da izlediğimiz Helena Bonham Carter ise Holmes kardeşlerin annesine hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda Sam Claflin, Fiona Shaw, Adeel Akhtar gibi isimler de yer alıyor.

Film ile ilgili bir başka yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/sherlock-holmesun-yeni-filmi-enola-holmes/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.