Unsolved Mysteries

Unsolved Mysteries belgeselinden ilk fragman!

Stranger Things’ın yapımcısından yeni proje: Unsolved Mysteries

Netflix, Unsolved Mysteries (Çözülmemiş Gizemler) adındaki yeni belgesel serisinin resmi fragmanını yayımladı. Yapımın prodüktörleri arasında platformun sevilen bilim kurgu dizisi Stranger Things’in yapımcısı Shawn Levy de bulunuyor.

Unsolved Mysteries

Unsolved Mysteries, John Cosgrove ve Terry Dunn Meurer tarafından hazırlanan ve ilk olarak 1987 yılında başlayarak ve 2010 yılına kadar devam etmiş gizemleri araştıran bir belgesel serisiydi. Sunuculuğunu Raymond Burr, Karl Malden ve Robert Stack’ın farklı zamanlarda üstlendiği yapım, kayıp kimseler, açığa çıkarılamamış suçlar ve çeşitli komplo teorileri içeren bir dizi gerçek yaşam sırrının etrafında dönüyordu ve belgeselin her bölümü çeşitli canlandırmalar ve röportajlardan oluşuyordu. Matthew McConaughey, Daniel Dae Kim, Cheryl Hines ve Taran Killam gibi yıldız oyuncular belgesel için hazırlanan canlandırmalarda rol aldı.

Unsolved Mysteries

Yapım üzerinde bir yıldan fazla bir süredir çalışan Netflix, yeni belgesel serisinin ilk fragmanını yayımladı. Unsolved Mysteries’in bir buçuk dakikalık fragmanı, ilk sezonda izleyeceğimiz altı gizemli olaya dair etkileyici bir ön izleme içeriyor. Orijinal yapımdan farklı olarak, hem ABD’deki hem de yurt dışındaki vakaları mercek altına alacak.

Unsolved Mysteries’in Netflix versiyonunun arkasında, platformun izlenme rekorları kıran ve en sevilen yapımlarından birisi olan bilim kurgu türündeki Stranger Things’in yapımcısı Shawn Levy ve onun yanında Josh Barry, Terry Dunn Meurer, John Cosgrove ve Robert M. Wise isimleri yer alıyor. İlk sezonda izleyeceğimiz bölümlerin yönetmenleri ise şöyle:

Mystery on the Rooftop – Marcus A. Clarke

No Ride Home – Marcus A. Clarke

Berkshire’s UFO – Marcus A. Clarke

13 Minutes – Jimmy Goldblum

House of Terror – Clay Jeter

Missing Witness – Clay Jeter

“Orijinal Unsolved Mysteries’in yaratıcıları ve Stranger Things’in yapımcıları, sizi yeni gizemleri çözmeye davet ediyor. İpuçlarını takip edin. Vakaları çözün.” paylaşımıyla yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.