Ava

John Malkovich’in yeni filmi Ava’dan ilk fragman

Ava filminin ilk fragmanı yayımlandı!

Başrollerinde Jessica Chastain, Colin Farrell ve John Malkovich gibi isimlerin yer aldığı aksiyon filmi Ava’dan ilk fragman yayımlandı. Chastain’in bir suikastçiye hayat verdiği Ava’nın fragmanında suikastçimizin görevinin peşinde dur durak bilmeden koşturduğunu görüyoruz. Aksiyonun tavan yapacağı filmde Chastain’e Colin Farrell eşlik ediyor. Her ne kadar işinin son derece ehli olsa da içinde bulunduğu gizli organizasyon içerisinde soru işaretlerine sebep olan suikastçinin hikayesini konu ediniyor.

Ava Trailer: Jessica Chastain Goes Full-On John Wick in New ...

Ava konusu

Güzelliğinin ardında büyük bir sır saklayan Eve, göründüğünden çok daha tehlikeli biridir. Genç kadının ona bakanlardan sakladığı başka biri yüzü vardır. Eve aslında bir suikatçıdır. Para karşılığında suikastler düzenleyen genç kadın, yüksek profilli, iyi para getiren işler için bütün dünyayı dolaşarak cinayetler işlemektedir. Yaşam tarzı şu an için ona iyi getiriler sağlamıştır ancak aldığı son işle birlikte her şey değişecektir. Eve’in son görevi hiç ummadığı şekilde ters gider. İşin geldiği son noktada Eve, kendini kaçmak zorunda bulur. Artık Eve bütün yeteneklerini hayatta kalabilmek için kullanmak zorunda kalacaktır.

Ava

Oyuncu kadrosunda Jessica Chastain’in yanı sıra ayrıca Colin Farrell, John Malkovich, Geena Davis, Common, Joan Chen, Jess Weixler gibi isimler yer alan filmin ülkemizde 11 Eylül 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve filmin geçtiğimiz saatlerde paylaşılan ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.