Sherlock Holmes’ün yeni filmi: Enola Holmes

mm
enola holmes

Millie Bobby Brown’ın başrolünde olacağı Sherlock filmi yolda.

Yeni bir Sherlock Holmes filmi yolda ama bu kez Sherlock’un küçük kız kardeşi başrolde. 

Stranger Things dizisindeki Eleven rolü ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Millie Bobby Brown, sinema kariyerinde adımlar atıyor. Stranger Things’in yıldızı Millie Bobby Brown, Sherlock Holmes’un farklı bir uyarlamasında, ünlü dedektifin kız kardeşi Enola Holmes’a hayat verecek.

Yeni bir Sherlock Holmes filmi yolda fakat bu sefer uyarlamanın önceki Sherlock Holmes hikayelerinden farklı bir yanı var. Yazar Nancy Springer, orijinal Sherlock Holmes’tan farklı bir hikayeyi hayata geçirdi ve Sherlock Holmes’un küçük kız kardeşi Enola Holmes’un serüvenlerini kaleme aldı. Bu yeni uyarlama Nancy Springer’ın 2006 yılında basılan altı kitaplık serisinin ilk kitabı olan The Case of the Missing Marquess’den uyarlanacak.

Millie Bobby Brown 1

Filmin oyuncu kadrosu:

Enola Holmes’u Millie Bobby Brown’un canlandıracağı filmde Sherlock rolünde Henry Cavill bulunurken, Sam Claflin ve Helena Bonham Carter gibi önemli isimler de oyuncu kadrosu arasında yer alıyor.

Filmin konusu ne olacak?

Film, en az kardeşleri Sherlock ve Mycroft kadar yetenekli olan Enola Holmes’un hikayesini odağına alacak. Annelerinin Enola’nın 16. yaş gününde kaybolmasının ardından, büyük kardeşlerinden yardım isteyen Enola’nın olayı kendi kendine çözmeye karar vermesini ve ardından annesini bulmak için Londra’ya kaçmasını konu alacak.

Total
0
Shares
Önceki
now ypu see. me
mm

Now You See Me 3 geliyor!

Sonraki
Soul Mechanic

2020 Mayıs ayında yayımlanacak K-Dramalar