Da 5 Bloods fragmanı yayımlandı!

Da 5 Bloods First Look Embed03

Spike Lee’nin yeni filmi Da 5 Bloods’tan ilk fragman yayımlandı. 

Da 5 Bloods First Look Embed02 1310x983 1

2018 yapımı BlacKkKlansman ile bir kez daha adından övgüyle söz ettiren ve ilk Oscar ödülünü kazanan Spike Lee, önümüzdeki ay yeni filmiyle izleyicilerin karşına çıkacak. Spike Lee’nin Netflix bünyesinde çektiği ilk film olan Da 5 Bloods’ın yayın tarihinin yaklaşması ile birlikte tanıtım çalışmalarına hız verildi. Geçtiğimiz günlerde filmden ilk görseller paylaşılmasının ardından dün filmin ilk fragmanı yayımlandı.

Senaryosunu Kevin Willmott ile birlikte kaleme aldığı film, dört Vietnam gazisinin geride bıraktıkları komutanlarını bulmak ve CIA’in komutanlarının naaşının yakınlarına gömdüğü altın külçelerini bulmak için yeniden ormanın derinliklerine dönen Vietnam gazilerini konu alıyor.

Spike Lee İmzalı Da 5 Bloods, 12 Haziran’da Netflix’te Yayımlanacak

Filmin oyuncu kadrosunda, Black Panther filmindeki performansıyla kısa sürede Marvel Sinematik Evreni’nin yıldızları arasındaki yerini alan Chadwick Boseman, BlacKkKlansman’de de karşımıza çıkan Paul Walter Hauser, Delroy Lindo, Norm Lewis, Isiah Whitlock Jr., Jonathan Majors, Clarke Peters, Melanie Thierry, Jean Reno gibi birçok usta oyuncu bulunmakta.

Lindo, Peters, Whitlock Jr. ve Lewis filmin ana karakterleri olan dört Vietnam gazisini canlandırırken, Chadwick Boseman da yıllar önce savaşta kaybettikleri eski bölük liderlerine hayat veriyor.

12 Haziran’da Netflix’te izleyicilerle buluşacak Da 5 Bloods’un yayımlanan ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
elite

Élite dizisinden veda

Sonraki
the100season7.3
mm

The 100 final sezonu bugün yayımlandı!