Dreamland fragmanı yayımlandı

dreamland

Margot Robbie‘nin başrol olduğu macera türündeki “Dreamland” filminin fragmanı, geçtiğimiz saatlerde YouTube üzerinden izleyicilerle buluştu. Drama-aksiyon türünde olan ve bir dönem projesi olan film, birkaç film festivalinde bulunmuştu.

İlk olarak filmin, bu yılın başlarında vizyona girmesi bekleniyordu ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ertelendi. 13 Kasım’da seçili sinema salonlarında, 17 Kasımda ise online platformlardan izleyiciye sunulacak.

Filmin başrollerinde Margot Robbie‘nin dışında; “Peaky Blinders“, “Animal Kingdom”, “An Inspector Calls” gibi yapımlarda bulunmuş ve “Hızlı ve Öfkeli 9” filminde karşımıza çıkacak Finn Cole yer alıyor.

dreamland

“Dreamland” konusu

Margot Robbie, Amerika’nın yaşadığı Büyük Buhran zamanında yaşayan kaçak bir banka soyguncusuna hayat veriyor. Filmin bir diğer başrolü Finn Cole ise küçük Teksas kasabasından kaçmayı hayal eden bir genci canlandırıyor. Finn Cole’un karakteri, Margot Robbie’nin karakteri ile yaralı bir şekilde kaçarken karşılaştığı zaman, onu teslim edip ödülünü almak ile ona karşı artan ilgisi arasında kararsız kalıyor.

Filmin yayımlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Your Honor

Your Honor dizisinin yeni fragmanı yayımlandı

Sonraki
the queen's gambit

The Queen’s Gambit yayımlandı