Your Honor dizisinin yeni fragmanı yayımlandı

Your Honor

Birçok önemli dizi ve filmlerde yer almış ancak büyük çıkışı Breaking Bad ile yakalamış başarılı oyuncu Bryan Cranston’ın yeni dizisi Your Honor’ın ikinci fragmanı yayımlandı.

Tüm zamanların en sevilen dizilerinden olan Breaking Bad’deki Walter White karakteriyle akıllara kazınan Bryan Cranston, dizideki üstün başarısıyla Altın Küre ve Emmy ödüllerine layık görülmüştü. En son geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde Breaking Bad spin-off’u El Camino ile karşımıza çıkan Cranston, televizyon dünyasına “Your Honor” isimli diziyle geri dönüyor.

your honor

“Your Honor” ne anlatacak?

“Kvodo” adlı İsrail dizisinden uyarlanan “Your Honor”, New Orleans’ta gelişen bir hukuk davasını konu ediniyor. Dizinin başrolünde yer alan Bryan Cranston, oğlu suça bulaşan bir hakimi canlandırıyor. Yıllar boyu adaleti sağlamak için çalışan adam, oğlunun bir suça karışmasının ardından onu koruyabilmek için kendisini zor bir duruma sokar.

Dizide Cranston’a; “Call Me By Your Name”, “A Serious Man”, “Boardwalk Empire” gibi büyük yapımlarda yer almış Michael Stuhlbarg; “True Detective” ve “Self Made” gibi dizilerle karşımıza çıkan Carmen Ejogo ile Hunter Doohan, Hope Davis, Isiah Whitlock Jr., Sofia Black-D’Elia, Amy Landecker, Margo Martindale, Lorraine Toussaint, Chet Hanks, Lamar Johnson ve Lilli Kay gibi isimler eşlik ediyor.

Senarist ve showrunner koltuğunda Peter Moffat’ın bulunduğu “Your Honor”, 6 Aralık’ta Showtime kanalında 10 bölüm şeklinde yayımlanacak. Dizinin yeni fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Kırmızı Oda
mm

Kırmızı Oda 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
dreamland

Dreamland fragmanı yayımlandı