Call Me By Your Name 2 geliyor!

Call Me By Your Name

2017 yılında romantik drama kategorisi altında çıkan filmin başrollerinde Timothée Chalamet ve Armie Hammer bulunuyor. Yönetmenliğini ise Luca Guadagnino üstleniyor. Film Andre Aciman’ın aynı isimli kitabından uyarlanmıştı.

Film, İtalya’nın küçük bir kasabasında ailesiyle yaşayan Elio ve profesör babasının yanına staja gelen Oliver arasında oluşan duygusal bağı anlatıyor. Bu film, İtalya’nın doğal güzellikleriyle hoş bir seyir zevki yaşatmıştı bizlere. Çıktığı zamanda çok ses getirmişti. Popülerliğini şu anda da korumakta, hatta çoğu kişinin favorisi olmaya da devam etmektedir.

Call Me By Your Name

Filmin sonu eminim çoğumuzu çok üzmüştü, özellikle de mutlu bir son bekleyenleri. Yazarın geçen yıl çıkarttığı, geçtiğimiz saatlerde “Bul Beni” ismiyle Türkiye’de ön siparişe sunulan devam kitabı “Find Me”,  yeni bir film için hepimizi heyecanlandırmıştı. Gelişmeler de heyecanımız yönünde oldu.

Filmin yönetmeni Luca Guadagnino, yazarın devam kitabı olan Find Me için bir film çekmekte oldukça kararlı. Planlarını gerçekleştirmek için harekete geçecek olduğunu fakat corona virüs nedeniyle yarıda kaldığını belirtti.

Guadagnino: “İsmini söylemek istemediğim ve çok sevdiğimiz bir senaristle buluşup ikinci kısmı konuşmak üzere Amerika’ya gidecektim. Talihsiz bir şekilde her şey iptal oldu. Tabii ki Timothée Chalamet, Armie Hammer, Michael StuhlbargEsther Garrel ve diğer aktörlerle çalışmak büyük bir zevkti. Yeni filmde hep birlikte olacaklar.” diyerek müjdeyi verdi.

Ayrıca Timothée Chalemet ve Armie Hammer da bu iş için oldukça istekli görünüyor. Aynı oyuncu kadrosuyla devam edecek olmaları hepimizi çok sevindirdi. Umarım hemen işe koyulabilirler ve güzel bir film izleriz.

İlk filmi henüz izlemediyseniz aşağıdaki linkten fragmanına ulaşabilirsiniz. Yeni bir gelişme olursa sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz.

Total
0
Shares
Önceki
gerilim dozu yuksek netflix filmi dangerous lies dan yeni fragman 1586847844

Netflix’in yeni filmi Dangerous Lies’ın fragmanı yayımlandı!

Sonraki
3e3718cf 6905 4fff bfce 5c92de158384 1

Dead To Me 2. sezon tanıtım fragmanı yayımlandı!