army of the dead

Army of the Dead’in ilk görselleri yayımlandı

Ünlü yönetmen Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Army of the Dead filminin ilk görselleri yayımlandı. Aynı zamanda Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımladığı bir videoda da filmin küçük bir kısmını görüyoruz.

army of the dead

Dünyanın en büyük online içerik platformlarından biri olan Netflix, resmi YouTube kanalından yayımladığı bir videoda, bu yılın en çok beklenen filmlerinden bazı kesitler paylaştı. Bazı filmlerin oyuncuları konuşurken bazı filmlerden de kısa sahneler barındırıyordu. Aynı zamanda bu yıl içerisinde, her hafta bir yeni filmin yayımlanacağını da öğrendik. Bu filmlerden biri de Army of the Dead oldu.

army of the dead

Filmin başrol oyuncularından biri olan Matthias Schweighöfer, aynı zamanda filmin yönetmenlerinden biri. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda; Dave Bautista, Ella Purnell, Nathalie Emmanuel gibi isimler de bulunacak. Tam tarih bilinmese de filmin, 2021 yılı içerisinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı belli oldu.

army of the dead

Army of the Dead konusu

Film, Las Vegas’ta yaşanan bir zombi salgını sırasında olanları konu ediniyor. Bir adam, salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret edip gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

Netflix’in film kanalı tarafından paylaşılan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.