Don’t Look Up çekimleri durduruldu

mm
jennifer lawrence dont look up seyrederiz scaled

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Don’t Look Up filminin çekimleri devam ediyor. Bugün ise filmin çekimleri, sette yaşanan talihsiz bir olay sonucunda durduruldu.

Merakla beklenen filmin şu anda gerçekleştirilen çekimleri, filmin başrol oyuncusu Jennifer Lawrence’ın çekimler sırasında geçirdiği bir kaza sonucu ortaya çıktı. Oyuncu, yapılan bir kontrollü patlama sahnesi sırasında cam kırıkları nedeni ile gözüne aldığı darbe sebebi ile yaralandı. Bunun sonucunda çekimler, 1 haftalığına durduruldu.

Don't Look Up

Don’t Look Up konusu

Senaryosunu Adam McKay’in üstlendiği komedi türündeki film, bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini mercek altına alıyor. İnsanları yaklaşan yıkıma karşı uyarmak isteyen bu iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için basın turuna çıkar.

Geçtiğimiz dönemde, Jennifer Lawrence ve Cate Blanchett’ın başrol olduğu filmin kadrosuna katılan isimler oldukça dikkat çekmişti. Filmin oyuncu kadrosunda; çok fazla başarılı projeye imza atmış ve en sevilen aktörlerden biri olan Leonardo DiCaprio, Just Mercy filminde yer alan Rob Morgan, The Devil Wears Prada filminde yer alan Meryl Streep, Leonardo DiCaprio ile daha önce de The Wolf of Wall Street filminde beraber çalışmış Jonah Hill, En son Tenet filminde karşımıza çıkan Himesh Patel, Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve 2021 yılında Dune filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet, Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry  Largo Winch serisinde başrol olan Tomer Sisley, ünlü rapçi Kid Cudi ve ünlü şarkıcı Ariana Grande gibi isimler yer alacak. Yapılan son haberlerle de ünlü oyuncu Chris Evans‘ın kadroya katıldığını öğrenmiştik.

Filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak 2021 yılı içerisinde Netflix’te olması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Sihirli Annem
mm

Sihirli Annem 6. bölüm ne zaman?

Sonraki
willem dafoe

Willem Dafoe, Spider-Man 3 çekimlerinde görülmüş