Sihirli Annem

Sihirli Annem 6. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Exxen yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun merakla takip edilen yapımlarından biri olan Sihirli Annem dizisinin 6. bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

Sihirli Annem

Sihirli Annem konusu

Yapım, ilk olarak 2003 yılında yayımlanmaya başlayan aynı adlı dizinin bir uyarlaması olacak. Dizinin senaryosu 2003 yapımından uyarlanarak kaleme alındı. Çocuklarıyla sıradan bir yaşam süren Sadık’ın hayatı, Betüş ile tanışmasıyla hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde değişir. Çünkü Sadık ve çocukların bilmediği bir sır vardır. Betüş hem insan, hem de bir peridir.

Yeni versiyonun oyuncu kadrosunda; Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Egemen Uysal, Cemre Demircan ve Eylül Ugan gibi isimler bulunuyor.

6. bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanında yapılan resmi açıklamaya göre 6. bölüm, 5 Şubat Cuma günü Exxen platformundaki yerini alacak.

Hala izlemediyseniz dizinin 6. bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.