Disney, Deep Water filmini erteledi

disney deep water

Disney’in ertelediği filmlerden biri de Deep Water oldu. Deep Water flimi “Black Widow“, “The Eternals” ve “Death on the Nile” filmleri gibi Koronavirüs yüzünden Disney tarafından ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor. Vizyon tarihi 2020 olan filmlerin çoğunun, 2021’de beyaz perde ile buluşması bekleniyor.

deep water

“Deep Water” yeni vizyon tarihi ne?

Adrian Lyne tarafından yönetilen ve bir Amerikan erotik gerilim filmi olan “Deep Water”, 13 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecekti. Ancak Koronavirüs pandemisi yüzünden filmin yeni vizyon tarihi, 13 Ağustos 2021 oldu. Bu 9 aylık erteleme bekleyenlerini oldukça üzdü.

“Deep Water” konusu

Aynı adlı romandan uyarlanan film, mutsuz bir evlilğe sahip bir çiftin hayatına odaklanıyor. Vic ve Melinda Van Allen, evliliklerinde sorun yaşayan bir çifttir. Uzun süredir yaşadıkları sıkıntı, aralarında sevginin de giderek azalmasına neden olur. Evliliklerini sonlandırmak istemeyen çift, birbirlerinin başkaları ile görüşmelerine izin vererek boşanmaktan kaçınmaya çalışır. Ancak Melinda’nın görüştüğü kişilerin tek tek ortadan kaybolması, Vic’in baş şüpheliler arasında yer almasına neden olur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Lupin III: The First

Lupin III: The First filminden yeni fragman yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 6. bölüm 2. fragmanı yayımlandı