the eternals seyrederiz

The Eternals ertelendi

Marvel Comics çizgi romanlarından uyarlanan ve Marvel Studios tarafından çekilen 25. Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmi “The Eternals”, Koronavirüs yüzünden ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmerli yayımlamak yerine erteliyor. Vizyon tarihi 2020 olan filmlerin çoğunun, 2021’de beyaz perde ile buluşması bekleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Bryan Tyree Henry, Salma Hayek, Don Lee ve Lia McHugh gibi isimler yer almakta.

the eternals

“The Eternals” yeni vizyon tarihi ne?

Bir başka Marvel Sinematik Evreni’nin filmi olan “Black Widow” gibi “The Eternals” da ertelendi. 12 Şubat 2021 olması beklenen vizyon tarihi, 5 Kasım 2021 olarak duyuruldu. Çizgi romanlarda da olduğu gibi film, fantastik güçlere ve çok uzun yaşam süresine sahip olan eski bir insan ırkını konu edinecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.