Lupin III: The First filminden yeni fragman yayımlandı

Lupin III: The First

GKIDS, Takashi Yamazaki‘nin yazıp yönettiği son filmi “Lupin III: The First” için yeni bir fragman yayımladı. Fragman, Lupin çetesinin son soygunun arkasındaki hikayeyi daha ayrıntılı tanıtıyor. Lupin, Jigen, Goemon ve Fujiko yeniden iş başında!

Ünlü mangaka, Monkey Punch’ın popüler mangasından uyarlanan serinin hikayesi, kendisi ve suçlu arkadaşları büyükbabasının mirasıyla bağlantılı olan Bresson Günlüğü’nün gizemlerini çözmeye çalışırken III. Lupin beyefendisinin köken hikayesine odaklanıyor.

Yamazaki ve ekibi, 2D filmlerin tasarımlarına ve karakter animasyonuna sadık kalmak için çok çalıştığını söyledi. 

Lupin III: The First

Lupin III: The First konusu

İkonik “centilmen hırsız” Lupin III, aksiyon dolu bir macerayla geri dönüyor. Lupin III ve renkli yeraltı yoldaşları, karanlık bir kabalın eline geçmeden önce gizemli Bresson Günlüğü’nün sırlarını ortaya çıkarmak için yarışacak. Lupin’in ticari zekası, görsel hafızası ve çok daha fazlası eski hayranları memnun edecek haliyle geliyor.

Lupin III: The First filminin çıkış tarihi ise henüz belli değil. Ancak sonraki bir tarihte sınırlı bir katılım şartıyla sinemalarda prömiyer yapacak. En yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmin yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
Sex Education
mm

Sex Education kadrosuna yeni isimler katıldı

Sonraki
disney deep water

Disney, Deep Water filmini erteledi