Disenchantment 3. sezon tarihi

Disenchantment 

Netflix’in sevilen animasyon dizilerinden biri olan Disenchantment hayatımıza 2018 yılının Ağustos ayında girmişti. Matt Groening tarafında oluşturulan bu Amerikan dizisi 2 sezondan oluşup birçok kişi tarafından oldukça beğenilmişti.

Disenchantment 

Disenchantment yeni sezon tarihi

The Simpsons ve Futurama’ın yaratıcısı Matt Groening’in Netflix için yarattığı başka bir animasyon olan dizinin yeni sezonu resmi Twitter hesabından paylaşılarak müjdelenmişti. Bean, Elfo ve Luci’nin maceralarını anlatan bu orta çağ komedisinin yeni sezonu hayranları ile 2020 yılında buluşacak. Sezonun tam olarak hangi tarihte yayımlanacağı ile ilgili kesin bir bilgi ise bulunmamakta.

Disenchantment konusu

Dizi parçalanmak üzere olan Orta Çağ krallığı Dreamland’de geçiyor. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmek istemeyen Prenses Bean kendisini farklı bir dünyanın içerisinde buluyor. Kendi düğününden kaçan prenses kaderini çizmek için sarayından çıkarak gerçek dünyaya adım atıyor. Hayatta kim olduğunu çözmeye çalışan Bean, Elf arkadaşı Elfo ve şeytan Luci ile türlü maceralara atılıyor. Fantastik yaratıklarla dolu bu dünyada canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan yer almakta.

Disenchantment

Yukarıdaki replikle de tanınan dizinin yeni sezonu ile ilgili olan gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Disenchantment dahil 5 animasyon dizi önerisine ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/animasyonlarin-cocuklara-yonelik-olmadigini-kanitlayan-5-dizi/

Total
0
Shares
Önceki
69CC208D 0A53 492E 86CC 1F5A3B9A5B38

23. Pokémon filmi Pokémon the Movie: Coco koronavirüs nedeniyle ertelendi

Sonraki
Black Panther 2
mm

Black Panther 2 filminin çekim tarihi belli oldu