Black Panther 2 filminin çekim tarihi belli oldu

mm
Black Panther 2

Black Panther’in 2. filminin çekim tarihi belli oldu

Marvel Black Panther 2 filminin çekimlerine ne zaman başlanacağını duyurdu.

Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen yapımı olan Black Panther 2 filminin çekimlerine ne zaman başlanacağı belli oldu. Black Panther’in 2018 yılında çıkan ilk filmi gişede rekor kırmıştı. Bununla da kalmayıp tarihte ilk defa bir çizgi roman uyarlaması süper kahraman yapımına En İyi Film Oscar’ı adaylığı kazandırmıştı. Tüm bunlarla birlikte oldukça olumlu yorumlar alan Black Panther’in devam filmi fikri de şaşırtmadı.

black panther avengers endgame

Ryan Coogler’ın bir kez daha senaryosunu yazacağı ve aynı zamanda yönetmenliğini üstleneceği devam filmi için çıkış tarihi 6 Mayıs 2022 olarak belirlenmişti. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle birçok Marvel yapımı erteleme almış olsa da Black Panther 2 için belirlenen vizyon tarihi hala geçerliliğini korumakta. Hatta sonunda merakla beklenen filmin prodüksiyonunun başlayacağı tarih de duyuruldu. Yeni maceranın çekimlerine 2 Mart 2021’de Avustralya’da başlanacak.

Black Panther 2 vizyon tarihi hala çok uzakta olduğundan yeni yapımda kimlerin rol alacağı ya da konusunun ne olacağı henüz belli değil fakat geçen yılın Ekim aylarında Ryan Coogler senaryoyu yazma sürecinin başlarında olduğunu açıklamıştı. O zamandan bugüne belli bir ilerleme kaydedilmiş olabilir. Söylentiler filmle ilgili yeni duyuruların San Diego Comic-Con’un bu yaz yapmayı planladığı At-Home isimli online etkinlikte iletileceğini gösteriyor ancak bunun için, bir süre daha beklememiz gerekiyor.

Film ile ilgili haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk Black Panther filminin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Disenchantment 

Disenchantment 3. sezon tarihi

Sonraki
88435502 B216 4862 9483 2632D9336EEE

Tenet’in orijinal yeni fragmanı çok yakında çıkacak!