69CC208D 0A53 492E 86CC 1F5A3B9A5B38

23. Pokémon filmi Pokémon the Movie: Coco koronavirüs nedeniyle ertelendi

pokemon

Dünyaca ünlü Pokémon serisinin 23. olacak filmine Temmuz ayında kavuşmayı bekleyen hayranları üzecek bir haber geldi.

Yaklaşmakta olan yeni Pokémon filmi, resmi Japonca sitesi ve Twitter hesabından 13 Mayıs’ta yapılan açıklamaya göre, daha önceden 10 Temmuz 2020 tarihinde vizyona gireceği duyurulan 23. Pokémon the Movie: Coco, Japonya’daki Koronavirüs salgını nedeniyle 10 Temmuz’da yayımlanamayacağını ve şu an için belirsiz olan bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Pokémon filmlerinin 1998 yılından itibaren her yıl Temmuz ayında vizyona girmesi geleneği de böylelikle sona ermiş, 22 yıllık bir gidişat ilk kez bozulmuş gibi duruyor.

Yeni filmin ve aynı zamanda Pokémon the Movie: The Power of Us of OLM’ın yönetmeni Tetsuo Yajima tarafında Twitter’da filmde sadece (ana karakter Coco’yu da içeren) bir kareyi oluşturmak için yapılan işlemleri gösteren bir video yayımladı.

Pokémon the Movie: Coco 23. Pokémon anime filmidir. Coco, video oyunları da dahil olmak üzere bu aşamaya kadar başka hiçbir mecrada yer almamış olan yeni Pokémon Zarude’un ilk görüntüsüne de sahip olduğunun bilgisine sahibiz.

pokemon

Şu anda yayımlanmakta olan TV anime serisi Pokémon Journeys’in de üretimi, aynı sebepten askıya alındı.

Eski tarihli fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.