dickinson

Dickinson 2. sezon fragmanı yayımlandı

Emily Dickinson’ın hayatına odaklanan dönem dizisi Dickinson‘ın 2. sezon tarihi, geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. Apple TV+ için hazırlanan dizinin yeni sezon fragmanı, Apple TV+‘ın resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşıldı.

1 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan ilk sezonunun ardından 2. sezon onayı alan dizisinin 2. sezon tarihi belli oldu. Apple TV+’ın YouTube kanalı üzerinden yayımlanan videoya göre dizi, 8 Ocak 2021 tarihinde, ikinci sezonu ile izleyici karşısına çıkacak.

dickinson

Dickinson konusu

19. yüzyılda Amerika’nın Massachusetts eyaletinde ailesi ve kardeşleriyle yaşayan Emily Dickinson’ın gençliğini konu alan dizi, genç kızın hem şiire olan yeteneğini hem de ailesiyle olan ilişkisini anlatıyor. Dizinin yaratıcısı, The Affair dizisinde de imzası olan Alena Smith.

Dizinin başrolünde; şu sıralar adı Hawkeye dizisi ile anılan ve Pitch Perfect 2, True Grit, Bumblebee, The Edge of Seventeen, Ender’s Game gibi yapımlarda bulunan Hailee Steinfeld bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ella Hunt, Adrian Blake Enscoe, Jane Krakowski, Anna Baryshnikov gibi isimler de bulunuyor.

Dizinin 2021 yılının başında izleyici ile buluşacak 2. sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.