jurassic world kretase kampı

Jurassic World Kretase Kampı 2. sezon fragmanı yayımlandı

Netflix’in Jurassic World Kretase Kampı animasyon dizisi, kısa süre önce yayımlanan 1. sezonun ardından 2. sezon fragmanını, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımladı. Dizinin 2. sezonu ile ilgili resmi tarih de bu fragman ile belli oldu. 2021 yılının başında izleyici ile buluşacağı bilinen yeni sezon 22 Ocak 2021 tarihinde platformdaki yerini alacak.

Jurassic World zaman çizelgesi göz önüne alındığında 2015 yılında geçen dizi, altı gencin dinozorların işgali altındaki Isla Nublar adasında verdikleri hayat mücadelesini konu alıyor. Shrek, Kung Fu Panda ve Madagascar gibi yapımlardan tanıdığımız DreamWorks’ın birçok yapımı Netflix’te yer alıyor.

jurassic world kretase kampı

Jurassic World Kretase Kampı konusu

Yaşanan olaylarla beraber dinozorlar adanın dört bir yanına dağıldığında gençler, hayatta kalmak için kendilerinden ve kamp arkadaşlarından başka kimseye güvenemeyeceklerinin farkına varırlar. Dış dünyaya ulaşamayan bu altı genç, dinozorlardan kurtulmak ve tüm dünyayı tehdit edecek kadar derin, gizli sırları ortaya çıkarmak için el ele vermek zorunda kalırlar.

Steven Spielberg‘ı yapımcı koltuğunda gördüğümüz animasyon dizisinde ünlü yönetmene; Frank Marshal, Colin Trevorrow, Scott Kreamer ve Lane Lueras eşlik ediyor.

Dizinin yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.