laid back camp

Laid-Back Camp 2. sezonundan yeni bir görsel paylaşıldı

Afro’nun aynı adlı mangasından uyarlanan kamp temalı anime Laid-Back Camp‘ın yaklaşan ikinci sezonuna az kaldı.

Beklenen 2. sezondan önce, hayranlar için ortaokullu Nadeshiko ve arkadaşı Ayano’nun yer aldığı bir görsel yayımlandı.

svg%3E

Laid-Back Camp (Yuru Camp) konusu

“Ruhum durdurulamaz.”

Lise öğrencisi Shima Rin, tek başına kamp yapmayı çok seviyordur. Yine bir gün tek başına kamp yapmaya gittiğinde şehre yeni taşınmış Kagamihara Nadeshiko isimli kızla karşılaşır. Daha yeni tanışmışken Nadeshiko, Rin’in tek başına yaptığı kamptan etkilenir ve o da kamp yapmak ister.

Laid-Back Camp

Böylece yeni okulundaki “Dış Mekanlar Kulübü” isimli kulübe katılır. Bu kulüpte Inuyama Aoi ve Oogaki Chiaki isimli yalnızca iki üye vardır. Böylece Nadeshiko, yeni şehrindeki yeni arkadaşlarıyla beraber, artık vazgeçilmezleri olan kampı devamlı hale getirirler.

svg%3E

Görsel için konsept, dizi yönetmeni Yoshiaki Kyogoku tarafından tasarlandı, Görselde Nadeshiko’nun, Yamanashi’ye taşınmadan önceki bir zamanda arkadaşı Ayano ile dondurma yediği bir anı gösteriliyor.

 

Laid-Back Camp (Yuru Camp) animesinin ikinci sezonunun, Ocak 2021’de temelleri atılması planlanıyor. En yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.